Kontakt

ENGLISH VERSION:

 РУССКИЙ:

 

 

 

tel: 773 525 952

e-mail: studiorealit@seznam.cz

 

 

Kdo jsme...

Realitní kancelář Studio Realit

se zaměřuje na zprostředkování prodeje a koupě rodinných domů, bytů, komerčních objektů, stavebních i komerčních pozemků. Naše kancelář má sídlo v Praze a kanceláře v Čáslavi, ale v nabídce i poptávce není regionálně omezena. Tuto činnost společnost provozuje již bezmála 10 let od roku 2004.

 

Od roku 2005 má společnost smlouvu s Českou spořitelnou, a.s. a Komerční bankou, a,s, na zprostředkování hypotečních a ostatním typů úvěrů.

 

V roce 2012 svou činnost společnost rozšíříla o poskytování služeb klientům v jejich svízelné finanční situaci a to formou poradenství s osobním bankrotem - oddlužením.

 

V roce 2012 společnost uzavžela smlouvu se společností Eurohypotéka, s.r.o., jejíž prostřednictvím může zajišťovat hypoteční úvěry u dalších více jak 30 bankjovních domů. Současně společnost zprostředkovává úvěry i u nebankovních společností.

 

V roce 2013 společnost zahájila projekt investičního nákupu nemovitostí se zaručeným výnosem investorům.

 

V září 2013 jsme rádi zahájili službu on-line odhadů, abychom mohli našim klientům poskytnout přehled o reálné ceně jak prodávaných, tak kupovaných nemovitostí.

 

Naše společnost je aktivním členem Realitní komory České republiky a snaží se dlouhodbě o zlepšení podmínek na realitním trhu účastí v pracovních skupinách Realitní komory ČR zaměřených na:

 

  • Legislativní úprava realitní činnosti
  • Kultivace realitního trhu

 

V letošním roce jsme také zahíjili službu on-line zadávání elenergetických štítků (PENB) a zjednodušili tak našim klientům přístup k této službě, která je od 1.1.2013 povinnou součástí dokumentace nutné při při prodeji nemovitostí.

Dále bychom chtěli v tomto roce zahájit službu kompletních informací na trhu s energiemi spojenou s odborným poradentvím v této oblasti.

Dalším počinem by byla služba našim klientům v problematice komplexní ochrany osob a majetku.

 

Naším krédem je plná spokojenost s našimi službami jak na straně prodávajícího, tak i kupujícího. Rádi bychom dosáhli toho, aby klient na našich stránkách nalezl kompletní informace a odbornou pomoc v oblasti obchodu s nemovitostmi.

 

STUDIO REALIT, s.r.o. výpis z Obchodního rejstříku

 

Informační povinnost o mimosoudním řešení spotřebitelských sporů dle ustanovení § 14 zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele:

Prodávající informuje spotřebitele jasným, srozumitelným a snadno dostupným způsobem o subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, který je pro daný typ nabízeného, prodávaného, poskytovaného nebo zprostředkovaného výrobku nebo služby věcně příslušný. Informace musí zahrnovat též internetovou adresu tohoto subjektu. Jestliže prodávající provozuje internetové stránky, uvede tyto informace i na těchto internetových stránkách. Pokud smlouva uzavřená mezi prodávajícím a spotřebitelem odkazuje na obchodní podmínky,uvede informace podle věty první a druhé rovněž v těchto obchodních podmínkách.

Spotřebitelé, v případě sporu týkajícího se poskytnutých služeb či plnění ze smlouvy se mohou obrátit na Českou obchodní inspekci (ČOI) s návrhem na mimosoudní řešení.

Kontakt: http://www.coi.cz/