Kontakt

ENGLISH VERSION:

 РУССКИЙ:

 

 

 

tel: 773 525 952

e-mail: studiorealit@seznam.cz

 

 

Oddlužení - osobní bankrot

 

Ocitli jste se v situaci, kdy nevíte jakým způsobem zaplatíte své půjčky a ostatní splatné závazky?

 

Je zde řešení, ne sice jednoduché a bezbolestné, ale přece jen řešení, které Vám pomůže z této složité situace vybřednout bez toho, abyste přišli o bydlení a exekutor Vám zabavil vybavení domácnosti nebo ještě hůře prodal Vaši nemovitost v dražbě.

 

Tímto řešením je oddlužení, čili osobní bankrot, řešení kdy splatíte v termínu 5 let alespoň 30% svých splatných závazků a pak jste očištěni. Nemusíte se již obávat dalších dopisů a návštěv exekutorů a různých „vymahačů“. Růst Vašich dluhů se zastaví. Většina dlužníků má ten problém, že růst úroků na jejich dluzích je rychlejší než jejich možnost je splácet, schválením oddlužení soudem se růst těchto úroků zastavuje a dlužník již splácí pouze dluhy k datu vyhlášení oddlužení.

 

Neváhejte a řešte své finanční problémy dříve než Vám exekutor zabaví vybavení domácnosti nebo Vám prodá nemovitost nad hlavou.

Sjednejte si s námi bezplatnou schůzku na které Vás seznámíme se všemi podrobnostmi oddlužení a zjistíme zda vyhovujete oddlužení.

 

Kontaktujte nás na tel.: 773 525 952
774 487 921
e-mailem: studiorealit@seznam.cz

 

Více informací na při osobní konzultaci
 

Jak probíhá oddlužení krok za krokem
Sjednání schůzky s naším konzultantem

 

  • Pomocí emailu nebo telefonicky si objednáte konzultaci s naším konzultantem a domluvíte konkrétní místo a čas schůzky a co všechno si musíte na schůzku s konzultantem přinést:

 

  1. Ihned po sjednání konzultace Vám přijde email s informacemi, co všechno si na první schůzku, kde budete oddlužení probírat, přinést.
  2. Vyčíslení celkové výše dluhů - V podstatě jediné, co musíte udělat, je přinést s sebou všechny podklady k Vašim závazkům. Přibližně do měsíce po schůzce stihneme podat všechny náležitosti na soud. Pokud si s tím nevíte rady, postačí když budete vědět komu dlužíte.
  3. Vyplňování formulářů - s vyplňováním veškerých formulářů Vám pomůže náš pracovník, dokonce většinou formulářů vyplní za Vás. Minimalizujete tak riziko, že by něco mohlo být špatně.
  4. Podání návrhu na zahájení insolvenčního řízení a návrhu na povolení oddlužení na soud - pokud využijete našich služeb, vypracujeme za Vás všechny náležitosti, vyplníme formuláře a jediné co uděláte Vy je, že svou žádost o oddlužení pošlete příslušnému soudu.
  5. Co se děje po podání návrhu: Soud neodkladně po podání návrhu musí zahájit potřebné kroky směřující ke konečnému rozhodnutí. Během 15 dnů je většinou rozhodnuto o tom, zda se oddlužení povoluje či nikoliv. V dalším procesu se pak bude řešit jeho schválení. Pokud soud rozhodne, že se nacházíte v úpadku, a všechny ostatní náležitosti jsou v pořádku, odsouhlasí oddlužení.
  • Co následuje poté, co soud o oddlužení rozhodne
  1. Všechny následující kroky Vám vysvětlí a pomůže realizovat náš odborný poradce.