Kontakt

ENGLISH VERSION:

 РУССКИЙ:

 

 

 

tel: 773 525 952

e-mail: studiorealit@seznam.cz

 

 

Odhad tržní ceny POZEMKU


Pro získání on-line odhadu Vašeho pozemku prosím vyplňte následující údaje!

Cena této služby je 199,- Kč a odhad Vám bude doručen na udaný e-mail nejpozději do 2 pracovích dnů, v případě složitějšího odhadu do 3 pracovních dnů od následujícího pracovního dne ode dne uhrazení platby na náš bankovní účet.

Po vyplnění a odeslání formuláře Vám bude zaslána na Váš e-mail výzva k úhradě a po zaplacení služby bude odeslána na Váš e-mail faktura spolu s vyhotoveným odhadem.V ZÁJMU TOHO, ABY VÁŠ ODHAD BYL CO NEJPŘESNĚJŠÍ VÁS ŽÁDÁME O PEČLIVÉ VYPLNĚNÍ VŠECH POLÍČEK DOTAZNÍKU, V PŘÍPADĚ, ŽE SE VAŠÍ NEMOVITOSTI DANÝ DOTAZ NETÝKÁ VYPLŇTE PROSÍM SLOVO NE nebo 0.

Na rozdíl od ostatních odhadů on-line, které jsou na internetu nabízeny, přistupujeme k Vašemu odhadu skutečně odpovědně s cílem určit cenu co možná nejpřesněji.

Vyplnění našeho formuláře se Vám možná bude zdát poněkud zdlouhavé, ale bez těchto údajů nelze skutečný odhad odborně zpracovat, pokud Vám jiní poskytovatelé tvrdí opak, pak určují cenu pouze na základě srovnání nabídky a poptávky, to není odhad, ale porovnání cen.
 

e-mailová adresa *:
Telefon:
obec *:
PSČ *:
parcelní čísla pozemků *:
výměra jednotlivých pozemků v m2:
inženýrské sítě (cesty, elektrická energie, plyn, voda, kanalizace - zda jsou na pozemku, popř. vzdálenost od pozemku) *:
krátký popis (orientace pozemků, svah, popis záměru s pozemky - přeměna na stavební apod.) *:
Foto 1:
foto 2:
foto 3:
Účel odhadu *:
Souhlasím se všeobecnými podmínkami odhadu on line:
Vyřešte tento matematický problém  - *